26e Ruigoord Schaaktoernooi 2016









Ruigoord 2016

Ranking after Round 7 - 7-aug-2016:

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Laurens74305,50128,022,25000
2Ymar75115,50125,519,25000
3Martin73405,00-129,521,25000
4Werner73405,0-1-229,020,00000
5Adrienne74124,5-1-231,018,00000
6Ridens74124,51128,515,50000
7Rob Gallenkamp73314,50226,014,25000
8Gerben74124,5-1-125,513,25000
9Jeannot73224,01230,514,75000
10Rob van Dongen73224,00128,014,00000
11Willem71513,50-124,511,75000
12Paulus72323,50123,512,75000
13Wilfred72323,50-223,09,75000
14Roberto72323,50122,09,50000
15Gerard Visser73043,01124,58,50000
16Cor72233,01123,08,50000
17Dick73043,0-1-121,56,50000
18Gerard Jongen73043,0-1-120,06,50000
19Bob72142,50126,57,75000
20George72142,5-1-124,57,00000
21Klaas71332,50-124,07,00000
22Onno71242,01123,56,00000
23Hans71242,01120,54,25000
24Serge71151,50-119,52,75000




















Ruigoord Schaaktoernooi 2016 aug 6 en 7

10 juni 2016 11:05 101 KB
Van:
Hans Griitter
Aan:
code2@code2.com


Ha die Laurens!

Ik ga toch op veler verzoek weer het Ruigoord Schaaktoernooi organiseren, op
6 en 7 augustus, in Restaurant Ruigoord. In het achterhuis van de 3e
atelierwoning bij binnenkomst dorp.
En natuurlijk zou ik het weer geweldig vinden als jij wedstrijdleider zou
willen zijn.
Restaurant Ruigoord is momenteel een wat uitgewoond lokaal met veel tafels
en stoelen, want er wordt veel vergaderd, maar het heeft een terras met
lommerrijk uitzicht.
De professionele keuken die aan de straatkant zit, wordt veel gebruikt, nu
alleen door ons.
Er is geen geluidsinstallatie, die neem ik mee van mijn atelier.

Ik hoop dat je kunt en wilt!
Laat het me zsm weten, svp.

Groetjes
Hans

























Tekst flyer:

7 Ronden Zwitsers, 1 uur p.p.p.p.
Aanvang: zaterdag 13:00 tot 24.00 uur
zondag 13:00 tot ± 21:00 uur
inschrijving € 5,-
maaltijden € 7,50
Prijzen: 3 Kunstwerken!!!
Geef je op bij Hans Gritter: 0611362613
email: grithans@gmail.com
graag voor 5 augustus
het restaurant vindt je bij binnenkomst van Ruigoord,
achterin de derde woning.


bij mooi weer buiten.
ro(o)ken toegestaan.
muziek aanwezig.
koffie en thee gratis.
flesje bier € 1,-
blijven slapen wellicht mogelijk.
uitsluitend buiten in tentjes,
en uitsluitend tot zondagavond,
i.v.m. navolgend Landjuweel Festival.
dit dan z.s.m. vooraf melden.
byes toegestaan.
bij gelijk eindigen geldt weerstandspunten.

toernooi-kokkin: Adrienne Cramer
wedstrijdleider: Laurens Duin






Foto's Onno:






































2013:

















25e Ruigoord Schaaktoernooi

Ranking after Round 7: 11-8-2013.
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Aran Köhler77007,01129,529,50000
2Ridens Bolhuis75115,5-1-126,020,00000
3Wappie75025,01231,018,50000
4Rob van Dongen75025,0-1-126,016,00000
5Werner74124,51131,517,75000
6Martin73314,50-129,016,00000
7Jeannot73314,51227,515,75000
8Laurens Duin74124,5-1-222,014,00000
9Onno van Aalten74034,0-1-121,09,50000
10Maaik Martin (Kees Splinter)73133,5-2-230,011,25000
11Ton Morcus73133,50129,511,25000
12Bob Pastekamp73133,51128,012,75000
13Adrienne Cremer73133,50127,510,25000
14Willem de Kler71513,5-1-127,011,50000
15Gerben72323,51125,010,50000
16Hans Gritter73133,5-1-224,59,75000
17Roberto Ierschot73133,5-1-223,511,25000
18Tom Geestman73133,50-123,08,75000
19Peter de Leeuwe73043,01127,011,00000
20Harold71423,01-125,58,75000
21Willy71423,00225,09,75000
22Gerard Visser72233,01122,56,50000
23Tom Flesseman72233,01121,58,25000
24Paulus71423,01220,56,00000
25Tante Jo70613,0-2-119,08,00000
26Rob Gallenkamp72233,0-1-219,04,50000
27Tante Jans70522,52122,57,75000
28Nicky Oosterbaan72052,0-1-118,52,00000
29Vladimir72052,01117,01,50000
30Willem Dekker71151,50-118,00,75000
31Serge Bergmans70070,0-1-118,50,00000

























2012:

















24e Ruigoord Schaaktoernooi 2012

Ranking after Round 7: 15-7-2012.
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Werner77007,0-1-128,528,50000
2Gerben76016,01-129,522,50000
3Laurens74124,5-1-230,015,00000
4Jeannot74034,01130,012,50000
5Rob72414,01223,511,75000
6Adrienne73224,01-123,09,50000
7Peter73224,0-1-121,09,75000
8Erdwin74034,0-1-119,59,00000
9Onno72323,51127,59,50000
10Martin72323,5-1126,59,75000
11Roberto73133,51123,08,75000
12Bob73043,01128,59,00000
13Hans72233,01224,57,50000
14Paulus (Edo)71332,5-1-323,55,75000
15Tante Jans70522,5-5-418,55,50000
16Willy72052,01-121,02,00000
17Maarten (Marieke)70341,51321,54,50000
18Anne70160,51121,51,25000




















2011:







ruigoord 2011

Ranking after Round 7: 21-8-2011.
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1han74305,51-330,024,25000
2ymar75115,51129,521,75000
3werner75115,51127,519,75000
4remco75115,51224,016,25000
5rob73405,0-1-224,517,25000
6jildo73314,51-130,016,75000
7laurens74124,5-1-128,014,25000
8adrienne73314,51223,013,75000
9riedens73314,51123,013,50000
10tom74034,0-1125,513,00000
11harko73224,0-1-323,59,50000
12geert72414,0-1-122,011,25000
13peter74034,0-1122,011,00000
14gerard73133,5-1-125,010,50000
15bob72323,5-3-324,59,75000
16willem73043,0-1-129,09,50000
17wap71423,01127,010,25000
18onno73043,01125,07,50000
19jeannot70613,01222,09,25000
20gerben73043,0-1-121,06,00000
21hans72233,0-1-120,55,50000
22harold72142,5-1-133,010,25000
23jan fikkens71332,51323,56,50000
24marieke70522,51122,07,50000
25erik72142,51-120,55,50000
26willy70432,0-1-222,57,50000
27alex70432,03521,55,75000
28serge71242,01221,04,25000
29ingeborg71151,51123,03,25000
30jan71151,5-3-221,53,00000










'vredig schaken in een ruig oord'...

stond op de flyer van het 23e ruigoord schaaktoernooi,
voor afgelopen weekend van 20 & 21 augustus.

dit jaar deden er twee keer zoveel leden van onze club
'de wijkertoren' mee, t.o.v. vorig jaar. willem dekker
was er dit keer ook bij. :)

erdwin spits, de mongoolse indiaan uit amsterdam, kreeg
tijdens de eerste ronde een aanval. helaas geen schaak-
aanval, maar een epileptische. de ambulance was er tijdig
bij, en 's-avond was ie al weer thuis. blij toe.
vele vliegtuigen konden wij schakers zowat aanraken, terwijl
deze laag over de borden scheerden.
de eigenaar van het atelier vond het schaaktoernooi ook
de ideale gelegenheid om met veel inzet zijn etablissement
uit te bouwen.

maar gelukkig werden al deze vredige bijgeluiden overstemd
door de fantastische muziek die mijn laptop ten berde bracht.

o, o, wat werd er weer vredig geschaakt!

willem wist van een gedoodverfde winnaar, werner möller,
bijna te winnen. willem had op een gegeven moment een stuk
meer, maar miste helaas zijn winst.
willem eindigde met 3 punten uit 7 op de 16/21e plaats
van de 30 deelnemers. ikzelf belandde op de 6/9e plaats,
met 4½ punt. de winnaar was han sinke, die tezamen met
ymar, werner en remco 5½ punt had, maar eindigde met
de meeste weerstandspunten als eerste, en wist hiermee
zijn huidige titel te verdedigen.

han en ymar wonnen een mooie pentekening van een flamenco-
danseres en een fluitiste. de derde geluksprijs werd
met algemene instemming verloot aan erdwin.

we mochten weer terugkijken op een geslaagd toernooi.
het eten was heerlijk, de sfeer was goed, en we hadden
twee dagen lang traditioneel een zonovergoten dag.

wat mij betreft volgend jaar weer. wellicht dan met
een nog grotere afvaardiging...? :S

laurens.

---------










2010:












Ruigoord Schaaktoernooi 2010

Ranking after Round 7: 15-8-2010.
PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Han76106,51-129,027,00000
2Riedens75115,5-1-130,021,25000
3Bert73405,01122,515,00000
4Laurens74124,51130,016,00000
5Yildo73314,5-1-129,017,50000
6Veron74124,51228,514,75000
7Jeannot74124,51126,514,50000
8Bob73224,01-230,515,00000
9Rob73224,0-1-124,511,75000
10Hans Redel74034,0-1123,511,00000
11Peter72414,0-1120,510,25000
12Willem73133,5-1-330,013,00000
13Harold73133,51223,010,00000
14Myron73043,0-1-126,010,00000
15Eric72233,0-1-324,57,25000
16Erdwin73043,0-1-122,57,50000
17Paulus71423,01121,57,00000
18Tante Jans70613,0-1220,58,75000
19Hendrik73043,0-1120,57,50000
20Adrienne73043,01118,55,50000
21Tom72233,01-118,55,00000
22Gerard72142,51125,55,50000
23Onno72142,51225,07,50000
24Hans Gritter70341,51-324,55,00000
25Wouter70341,5-1-121,05,00000
26Willy71061,0-1-121,01,50000






























Links:

code2.com/chess
Ruigoord