31e Ruigoord Schaaktoernooi 2024:

Datum: 24 & 25 augustus.

Info volgt nog.





30e Ruigoord Schaaktoernooi 2023

(Tevens jubileum 50 jaar Ruigoord als kunstenaarsdorp)




Ruigoord is mede per buslijn 382 Sloterdijk-IJmuiden bereikbaar.
Overnachting in speelzaal mogelijk. Dan wel zelf slaapzak en luchtbed meenemen.
Deelname aan diners graag opgeven bij aanmelding. Ook veganistische voorkeuren.
Toernooi-kokkin: Trudi Commandeur.







30e Ruigoord Schaaktoernooi 2023:


Ranking after Round 7 - 6-8-2023.

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Ymar de Groot76016,01129,024,00000
2Werner Möller76016,01128,522,50000
3Wap75115,5-1-129,020,50000
4Roel Dormits74215,01-131,521,00000
5Laurens Duin74124,5-1-226,013,75000
6Martin Randt74124,50-124,513,25000
7Willy Au73224,01127,013,50000
8David Engelbert74034,01127,011,50000
9Tante Jans71604,0-2-225,513,75000
10George Bosma73224,01225,512,00000
11Gerard Visser72323,5-1-127,011,50000
12Klaas Knoester73133,51226,58,00000
13Bob Pasterkamp72323,50126,011,25000
14Gerben Wieldraaijer73133,50125,510,25000
15Rob Gallenkamp73133,50122,08,25000
16Roman Lodeizen73133,51121,58,25000
17Yaseen Hashimi70613,01124,09,00000
18Ruben Lodeizen72233,0-1-120,04,50000
19Ferry70522,50122,06,25000
20Hans Gritter72142,50-122,03,25000
21John Ackerlin70522,50-120,06,25000
22Onno van Aalten71242,0-1121,53,50000
23Benjamin Lodeizen72052,0-1-220,52,00000
24Nunzio Caponio70341,50-119,02,25000
25Serge Bergmans70070,0-1-121,50,00000




























Foto: Frans Braat

Foto: Frans Braat






29e Ruigoord Schaaktoernooi 2019









Ruigoord Schaaktoernooi 2019:


Ranking after Round 7 - 4-8-2019.

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Wap75115,51132,025,00000
2Paul van Haastert75115,51232,024,00000
3Werner74215,01230,520,00000
4Laurens75025,0-1128,517,50000
5Wilbert de Kruiff73314,50-129,517,25000
6Rob van Praag74124,5-1-128,516,50000
7Alex74034,0-1127,012,00000
8Adrienne74034,0-1-125,510,00000
9Bob73224,0-1-125,012,50000
10George74034,01120,59,00000
11Onno73133,5-1-225,510,25000
12Andre Bach71513,50124,011,00000
13Tante Jans71513,51-121,59,50000
14Marcel Pullus73133,5-1-221,07,00000
15Rens Mors73133,51-117,05,75000
16Gerard Visser72233,0-1-226,011,25000
17Gerard Jongen72233,0-1-224,58,50000
18Paulus Beemster70613,0-1-123,09,00000
19Tante Jans 270613,0-2-220,59,25000
20Maarten Roos72233,01-119,56,50000
21Jeannot70522,50-122,06,25000
22Thijs Boon72052,01123,04,00000
23Hans70432,02222,56,00000
24Edo Poland71151,51122,52,75000
25Serge71061,01221,03,00000




















Foto: Frans Braat







Foto: Frans Braat





28e Ruigoord Schaaktoernooi 2018









Ruigoord Schaaktoernooi 2018:

Ranking after Round 7 - 9-9-2018.

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Pjotr v. Nie74215,01130,020,50000
2Ridens73405,0-1129,519,50000
3Werner74215,0-1-128,019,00000
4Arno v. Akkeren74215,01226,017,00000
5Bob Pasterkamp73314,5-1-229,517,75000
6Laurens74124,5-1-227,515,75000
7Frans Schoffelmeer73314,51-125,514,25000
8Paul van Haastert73224,0-1-228,515,00000
9Wap72414,01127,515,00000
10Rob v. Praag72414,00127,012,75000
11Jonathan v. Nie73224,00126,514,75000
12Jeannot73224,0-1-126,512,50000
13Rob Gallenkamp71513,5-1-225,512,25000
14Tante Jans71513,5-1123,010,75000
15George73133,52222,56,75000
16Adrienne72323,51122,08,75000
17Gerard Visser73043,01123,55,50000
18Hans72233,00122,56,25000
19Jeroen Westra73043,01122,05,50000
20Serge Bergman72052,0-1-219,02,00000
21Gerrit Nanne72052,0-1-118,52,00000
22Erdwin Spits72052,01117,51,50000
23Maarten Roos71151,5-1-119,51,50000
24Cor Schouten70070,01-120,50,00000







































27e Ruigoord Schaaktoernooi 2017









Ruigoord Schaaktoernooi 2017:

Ranking after Round 7 - 30-7-2017.

PosNameGmsWDLScoreBSBhlzSBgrRtgTPRIRtg
1Cees Meijboom75206,0-1-230,024,75000
2Werner75206,01229,524,00000
3Remco75115,51126,019,75000
4Ridens74215,01130,018,75000
5Jildo75025,01225,016,00000
6Ymar73314,50-132,519,00000
7Laurens73314,5-1-230,519,00000
8Jonathan74124,5-1-130,016,75000
9Steve Michel74124,5-1-128,516,00000
10Paul van Haastert74124,5-1-126,014,25000
11Gerben74034,01129,014,50000
12Adrienne72414,0-1126,514,00000
13George74034,0-1-126,512,50000
14Peter de Leeuwe74034,01126,010,50000
15Bob73224,0-1-125,512,00000
16Jeannot72414,00124,012,50000
17Gerard Jongen74034,01118,010,50000
18Jeroen Wimmers72323,50-128,512,25000
19Pjotr van Nie73133,51127,011,25000
20Theo71513,50-125,512,00000
21Rob van Praag71423,0-1-125,08,75000
22Klaas72233,0-1-122,58,00000
23Paulus71423,01222,08,50000
24Martin72233,01121,56,25000
25Eugen73043,01120,58,00000
26Onno73043,0-1-220,56,50000
27Hans73043,01120,55,50000
28Gerard Visser72233,0-1-220,06,25000
29Wap71332,5-1-226,06,75000
30Karan72142,5-1-124,57,50000
31Willem Spronk70522,50-123,56,25000
32Roberto71332,50122,56,75000
33Joost de Leij72142,50122,56,75000
34Rob Gallenkamp71332,50121,56,75000
35Paul Kossen70522,50119,06,25000
36Tante Jans70522,50-119,06,25000
37Cor ten Woude71332,51118,56,25000
38Erdwin72052,0-1-122,05,00000
39Gerrit Nanne71242,01-121,04,00000
40Nico71061,01223,04,00000










































































































Links:

Hans Gritter
code2.com/chess
Ruigoord












1 - 2